KZTV Logo

Kantine commissie

Kantinecommissie Joke Terol

Deze commissie zorgt ervoor dat het de inwendige mens op ons park aan niets ontbreekt. Niet alleen voor het gewone “après-tennis”, maar vooral ook tijdens en na de competitie, de toernooien, de clubkampioenschappen en andere activiteiten, die door de diverse commissies worden georganiseerd.

De navolgende KC-leden zijn actief om alles vlekkeloos te laten verlopen:

 

Joke Terol       (voorzitter) 650510803   Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Hans Hollander (inkoper) 623311648    
Albert Braspenning 653438435    
Gerda Braspenning 613090118    
Gees Metselaar 653943041    
Tessa Meijer 618253766    
Erik Pool 628528600    
Amy Thomas 625467985    
Beate van Toorn 654674105    
Charles Ruikers 075-6311136    
Fred de Ruijter 625427875    
Juriaan Verweij 641959398    

 

Voor de kantinedienst indeling krijgen wij hulp van:

 

Sora Krokke     Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Deze commissie kan het uiteraard niet alleen af. Alle KZTV-ers van 18 t/m 67 jaar zijn daarom verplicht om 3 maal per jaar een kantinedienst te vervullen.

Het rooster hiervoor wordt gemaakt door Frits Soons met behulp van een computerprogramma dat ontworpen is door ons oud-lid Max Meijer.

De indeling wordt gepubliceerd via de maandelijkse nieuwsbrief, onze KZTV-website en hangt ook in de kantine.

Daarnaast krijg je voor het kwartaal dat je ingedeeld bent een mail met de indeling van dat kwartaal, krijg je deze mail dan weet je dus dat je kantinedienst heb.

Tip: noteer de datum gelijk in uw agenda

 

Als men de geplande dienst NIET kan vervullen, dient men ZELF voor vervanging te zorgen door te ruilen met een ander KZTV lid. Dit dient dan doorgegeven te worden aan Frits of aan Dylan. Bij het niet nakomen van de “kantinedienstplicht” dupeert u uw medeclubleden. Er is een groep vrijwilligers die de KC-leden ontlast door op een vaste avond het openen van de kantine voor hun rekening te nemen. Zij leggen u tevens uit hoe alles werkt achter de bar en hoe het afsluiten gaat. Het afsluiten dient door de kantinedienst zelf gedaan te worden. Naast de uitleg hangt er op meerdere plaatsen een instructive wat je daarbij moet doen.

Voor het Grass Devil toernooi geldt een aparte regeling middels vrijwilligers.

Verantwoord alcohol schenken tijdens kantinedienst

De Drank- en Horecawet vereist dat er altijd een barvrijwilliger aanwezig is die een “Instructie Verantwoord Alcohol schenken” (IVA) heeft gevolgd op tijden dat er alcohol wordt geschonken in een sportkantine. NOC*NSF heeft samen met de KNVB, KNHB, het Watersportverbond, de KNKV en KNLTB gewerkt aan een IVA, die sportverenigingen vanaf 14 december 2009 gratis online wordt aangeboden via de websites van de genoemde bonden en NOC*NSF op www.nocnsf.nl/IVA

Meer informatie staat op de website van de KNLTB:  http://www.knltb.nl/cms/showpage.aspx?id=2081

Onze barverantwoordelijke ontvangt dan uw certificaat en die slaan we op zodat we die kunnen tonen op het moment dat daarom wordt gevraagd.

Bij de herinnering aan uw kantinedienst krijgt u ook een herinnering aan het behalen van dit certificaat. Als u de cursus eenmal gedaan heb is hij de rest van uw leven geldig.

Tip: Doe de cursus voordat u kantinedienst heeft, hiermee voorkomt u dat de club een hoge boete krijgt bij een eventuele controle.

 

Daarnaast zijn wij dit jaar begonnen te werken volgens de HACCP wetgeving. Deze wetgeving zorgt voor hygienisch werken in de keuken. In de keuken ligt een kopie van de belangrijkste regels.

Lees deze regels eens goed door tijdens uw dienst zodat u weet hoe u op een verantwoorde manier met eten om kan gaan.

BESTUURSREGLEMENT KANTINE

-    dit bestuursreglement bevat regels, die een verantwoorde verstrekking van alcoholhoudende drank in de sportkantine waarborgen.

-    onder alcoholhoudende drank wordt verstaan : dranken zoals bier, wijn en gedistilleerd met minder dan 15% alcohol ( zwak alcoholisch ) en gedistilleerd met 15% alcohol of meer ( sterke drank ).

-    het bestuur van de vereniging , de z.g. leidinggevenden en de beheerder  zijn belast met de algemene leiding over de kantine. Zij zijn verantwoordelijk voor naleving van de wet en van dit reglement.

-    De leidinggevenden (met name genoemd op de horecavergunning van de vereniging ) zijn in bezit van een verklaring Sociale Hygiëne en bevoegd om onmiddellijke leiding te geven aan de uitoefening van de horecawerkzaamheden in de kantine.

-    vanuit het oogpunt van streven naar alcoholmatiging wordt het gebruik van alcoholvrije dranken gepromoot. Acties, die het gebruik van alcohol stimuleren ( zoals b.v. happy hour, rondje van de zaak etc. ) zijn niet toegestaan.

-    de vereniging zal geen horeca-activiteiten uitoefenen ten behoeve van bijeenkomsten, die worden gehouden wegens gebeurtenissen in de privésfeer van leden en van bijeenkomsten van niet-leden.

-    voor het overige gelden de Huis- en Gedragsregels , die voor de kantine zijn opgesteld, en die zichtbaar in de kantine zijn opgehangen.

HUIS- EN GEDRAGSREGELS

-    de kantine is geopend op dagen die door het bestuur van de vereniging zijn aangewezen. Openingstijden zijn in principe van 08.30 tot 23.00 uur (conform de drank- en horecavergunning van de vereniging), met mogelijke afwijkingen bij bijzondere evenementen.

-    de vereniging heeft een vergunning voor uitsluitend zwak alcoholische dranken (tot 15%, niet gedistilleerd). Zij mogen worden geschonken tijdens openingsuren van de kantine.

-    dranken en/of etenswaar worden slechts verstrekt indien de kantine is bemand door een lid van de Kantinecommissie en/of een Barvrijwilliger.

-    aan personen jonger dan 18 jaar wordt geen alcoholhoudende dranken verstrekt. Tijdens jeugdtoernooien wordt op afwijkende tijden alcohol geschonken.

-    er wordt geen alcoholhoudende drank geschonken aan begeleiders van de jeugd, of personen, die als chauffeur voor spelers fungeren.

-    het is niet toegestaan om dranken elders (b.v. in de kleedkamers) te nuttigen dan in de kantine of op het terras.

-    het is niet toegestaan om tijdens openingsuren van de kantine, zelf meegebrachte alcoholhoudende dranken te gebruiken in de kantine, kleedkamers of elders op het terrein van de vereniging.

-    het is niet toegestaan alcoholhoudende dranken te verstrekken aan personen, die zichtbaar te veel hebben gedronken.

-    personen, die duidelijk te veel hebben gedronken of onder invloed zijn van drugs, of personen, die agressief of ander normafwijkend gedrag vertonen, mogen niet in de kantine worden toegelaten.

-    het Bestuur, KC leden of Barvrijwilligers dienen op bovenstaande regels toe te zien en hebben sanctiebevoegdheid.

Géén honden in de kantine tenzij aangelijnd. En zeker niet in de keuken!!!

Géén onbevoegden in de keuken (b.v. leden die op dat moment geen dienst hebben).

Recente berichten

GROTE CLUBACTIE - DOE MEE

Beste KZTV-leden, Vandaag 18 september zijn we begonnen met de Grote Clubactie. Ons doel is om met de opbrengst tennismaterialen aan te schaffen en vele activiteiten te organiseren voor onze...

Lees verder

Inschrijving WinterCompetitie

Beste (voormalige) Aanvoerders,  De inschrijving voor de Wintercompetitie is weer geopend! Bijgaand de nodige informatie én het inschrijfformulier voor de wintercompetitie 2021-2022. Hopelijk dat jullie dit jaar weer gezellig mee willen doen met de...

Lees verder

ClubKampioenSchappen 28 aug. t/m 12 sept. 2021

De ClubKampioenSchappen van KZTV worden gespeeld van 28 augustus t/m 12 september. Kom gezellig langs om te kijken. wedstrijden en uitslagen kan U volgen via deze link: https://mijnknltb.toernooi.nl/tournament/2eba867f-5443-41e6-a3e3-6862212d6f8d  

Lees verder

37e Broekhuis Auto Smash Devil 2021 deze week bij KZTV.

Het 37e BROEKHUIS SMASH DEVIL toernooi wordt deze week gespeeld van 14 t/m 22 augustus 2021. Kom allemaal kijken naar de spannende wedstrijden en proef de sfeer en de gezelligheid. Via...

Lees verder

KZTV krijgt als eerste club erkenning Veilig SportKlimaat

Beste Leden, KZTV heeft vandaag als eerste zaanse vereniging de Veilig SportKlimaat erkenning gehad in de vorm van een bord. Dit bord prijkt ondertussen aan de muur van het clubgebouw. Het...

Lees verder

VONK SPORTS weer sponsor KZTV

Vonk Sports, Westzijde 3 te Zaandam is tot april 2024 weer sponsor van onze club. Cees Moraal (penningmeester KZTV) en Arend van der Meij (Vonk Sports) tekende het contract. Een vereniging...

Lees verder

DEEN sponsoractie weer van start !

De DEEN sponsoractie is weer van start !   De Sponsor Actie is dit jaar van zondag 18 juli t/m 14 augustus 2021.  Je ontvangt bij iedere € 10,- aan boodschappen én bij...

Lees verder

RACKETAVOND weer begonnen

Beste Leden, Nu de versoepelingen daar zijn en er weer steeds meer wel mogelijk is, gaat op maandagavond ook weer de Racketavond van start. Kom weer gezellig een balletje slaan met...

Lees verder

ClubKampioenSchappen 2021 gaan door.

Clubkampioenschappen senioren dubbel en enkel Wij hebben er zin in en hebben er ook  vertrouwen in dat de clubkampioenschappen dit jaar weer van start kunnen gaan. De clubkampioenschappen worden gehouden van 28...

Lees verder